Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Na lysinách, 2+kk, 43 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Hodkovičky - Na lysinách, 14 500 Kč/měs., 43 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-c8k

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/nalysinach34/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Hodkovičky. Byt o celkové výměře 43 m2 se nachází v přízemním patře cihlového domu s výtahem. Velkou výhodou bytu je sklep a zahrádka (41m2) u domu s posezením.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, elektrická trouba a sklokeramická deska s digestoří. V kuchyni je dále k dispozici barový stůl s židlemi. Obývací část je moderně zařízena televizní stěnou, konferenčním stolkem a komodou. Z pokoje se vchází na zahradu. Prosvětlená ložnice je vybavena postelí, nočními stolky, komodou a šatní skříní. V luxusní koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, toaleta. Do koupelny je možné dokoupit pračku. Prostorná chodba disponuje skříní a komodami s dostatkem úložného prostoru. Pokoje jsou neprůchozí.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - restaurace, obchod s potravinami, mateřská a základní škola, dětské hřiště. Dvacet minut od domu jsou vzdálené služby jako např. Kaufland, drogerie, supermarket Billa, Penny Market atd. V blízkosti jsou také zastávky MHD (zastávka Na Lysinách - autobusy č. 106, 121, zastávka Černý Kůň - tramvaje č. 3, 17, 21, 27 atd.)

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-c8k-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/nalysinach34/

We offer a very nice apartment 2 + kk in the attractive location of Prague - Hodkovičky. Apartment with a total area of ​​43 sqm is located on the ground floor of a brick building with an elevator. The big advantage of the apartment is a cellar garden (41m2) near the house with seating.

The apartment is partly furnished. The kitchen unit includes a fridge, electric oven and ceramic hob with hood. There is also a bar table with chairs in the kitchen. The living area is modernly equipped with a TV wall, coffee table and chest of drawers. The room enters the garden. The bright bedroom features a bed, bedside tables, chest of drawers and wardrobe. The luxury bathroom has a shower, sink with mirror, toilet. It is possible to buy a washing machine in the bathroom. The spacious hallway has a wardrobe and commodes with plenty of storage space. Rooms are separated.

Within walking distance are all civic amenities - restaurants, grocery store, kindergarten and primary school, playground. Twenty minutes from the house are remote services such as Kaufland, drugstore, Billa supermarket, Penny Market, etc. Nearby are also bus stops (Na Lysinach - bus no. 21, 27, tram stop Černý Kůň - trams no. 3, 17, 21 etc.)

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers subtenants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hodkovičky | Na lysinách
Cena: 14 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 500 Kč, náklady na bydlení 2 667 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 43 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 12. duben 2021
Pronájem přidán: Před 2 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Kaufland Praha 4 - Modřany: 11 minut (pěšky)

BILLA Praha 4 - Modřany: 12 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 20 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 28 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc