Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Rabyňská, 2+kk, 40 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Kamýk - Rabyňská, 11 500 Kč/měs., 40 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-3yd

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Kamýk. v ulici Rabyňská. Byt o celkové výměře 40 m2 se nachází ve čtvrtém patře panelového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka je zařízena lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou a elektrickým sporákem s digestoří. Moderní obývací část disponuje jídelním stolem, prostornou pohovkou a komodou. V prostorné ložnici se nachází postel, šatní skříně a komoda s úložným prostorem. Příjemná koupelna je vybavena vanou, umyvadlem se zrcadlem a toaletou. V předsíni je k dispozici věšák a komoda. Pokoje jsou průchozí.

V klidném okolí domu je veškerá občanská vybavenost - supermarket Albert, Billa, Lidl, restaurace, posilovna, mateřská škola, koupaliště, zastávky MHD (zastávka Čechtická - autobus č. 117, 913)

Byt je volný k nastěhování od 01.07.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-3yd-en

For long-term rent, we offer a cozy apartment 2+kk in an attractive location Prague - Kamýk, on the street Rabyňská. The apartment with a total area of ​​41 m2 is located on the fourth floor of a panel house with an elevator.

The apartment is partially furnished. The kitchen is equipped with a fridge, microwave, electric oven and electric cooker with hood. The modern living area has a dining table, a spacious sofa and chest of drawers. The spacious bedroom has a double bed, wardrobes and a chest of drawers with storage space. Pleasant bathroom is equipped with bathtub, sink with mirror and toilet. There is a hanger and a chest of drawers in the hallway. Rooms are passable.

In the quiet neighborhood of the house are restaursants, supermarket Albert, Billa and Lidl, gym, kindergarten, swimming pool, bus stop (stop Čechtická - bus no. 117, 913).

The apartment is available from the 1st of July 2020. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kamýk | Rabyňská
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 586 Kč, náklady na bydlení 2 086 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 40 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 4, Zdislavická: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 12: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 25 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 36 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?