Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, U nových domů II, 2+kk, 40 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Krč - U nových domů II, 9 900 Kč/měs., 40 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-8de

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/unovychdomu7/K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha 4 - Krč s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 40 m2 se nachází ve 4 patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, plynovým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou a digestoří. Obývací části se dále nachází jídelní stůl se židlemi a pohovka. Součástí ložnice jsou postele, šatní skříň, polička a pracovní stůl. V koupelně je vana, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. V předsíni najdeme botník a věšák.

Výhodou lokality je rychlé a dostupné spojení do centra - metro stanice Pankrác je sedm minut chůze od domu.

Byt je k nastěhování od 18.11.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-8de-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/unovychdomu7/For long-term sublease, we offer an 2 + kk apartment in a quiet location in Prague 4 - Krč with excellent transport accessibility. The apartment with a total area of 40 m2 is located on the 4th floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered furnished. The kitchen has a fridge, gas stove with oven, microwave and hood. The living area has a dining table with chairs and a sofa. The bedroom has beds, a wardrobe, a shelf and a work desk. The bathroom has a bath, sink with mirror and toilet. In the hall we find a shoebox and a hanger.

The advantage of the location is a fast and accessible connection to the center - metro station Pankrác is a seven minute walk from the house.

The apartment is available from 18.11.2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Krč | U nových domů II
Cena: 9 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 11 500 Kč, náklady na bydlení 1 799 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 40 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 18. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 4, Budějovická: 4 minuty (pěšky)

Norma Praha 4 - Krč, Na Strži: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 18 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?