Home

Jak šel čas s UlovDomov.cz

• leden 2015

Spouštíme inzertní portál UlovDomov.cz

Spoluzakladatelé Tomáš, Martin a Johny startují největší český inzertní portál na pronájmy UlovDomov.cz.

• leden 2016

Ideální nájemce nabírá první byty

Prémiová služba Ideální nájemce na sebe nenechává dlouho čekat a na český trh přináší nový standard v oblasti nájemního bydlení.

• listopad 2016

Náš tým se rozrůstá a expandujeme do Prahy

Vylétáme za hranice našeho rodného Brna a přinášíme koncept bezstarostného pronájmu s garantovaným příjmem také do Prahy.

• únor 2017

Stáváme se součástí Miton family

Získáváme investici od silného partnera a s ní také cenné know-how, příležitost pro rozvoj a prostor pro uskutečňování velkých plánů.

• leden 2018

Znovu rosteme, meziročně o 240 %

Počet bytů v naší péči jsme meziročně více než zdvojnásobili a naše klientská základna rychle roste.

• květen 2018

Nové služby a oddělení klientské podpory

Bydlí s námi bezmála 2 000 podnájemníků, kteří se na naši klientskou podporu mohou spolehnout 24/7.

Více o našich týmech
• březen 2019

Online zóna aneb aplikace pro klienty

Posouváme nájemní trh do 21. století a spouštíme online klientskou zónu, kde mají majitelé i podnájemníci byt doslova pod palcem.

O klientské zóně
• září 2019

Překračujeme milník 1 000 bytů v naší péči

Pokořili jsme významnou hranici tisícovky bytů v naší péči, což představuje portfolio o celkové hodnotě přes 5 miliard korun. Vstupujeme do Plzně a Olomouce.

• jaro / léto 2020

Digitalizujeme procesy a rozvíjíme produkty

Nečekaný pandemický zvrat je pro nás příležitostí k rozvoji dalších digitálních nástrojů – od virtuálních prohlídek po elektronické podpisy – díky kterým jsme schopni naše služby nabízet i bezkontaktně.

• listopad 2020

Jsme 3. nejrychleji rostoucí tech firmou střední Evropy

Získali jsme ocenění v prestižní soutěži Deloitte Technology Fast 50, a jsme tak třetí nejrychleji rostoucí tech firmou ve střední Evropě.

• říjen 2021

Pečujeme o 1 500 bytů
a bydlí s námi přes 3 000 podnájemníků

Po nekonečných lockdownech se realitní trh dočkal oživení. To se projevilo také na rozšíření portfolia – aktuálně se staráme o 1 500 bytů ve 4 krajských městech a míříme ještě mnohem výš.

Nastavujeme nový standard bydlení v Česku.

Jiří Krejčí

Head of Sales

Měnit kulturu a nastavovat standardy v oblasti nájemního bydlení pro nás znamená dodávat prvotřídní službu majitelům bytů i podnájemníkům. Pro můj tým to znamená, najít ideální propojení lidí, kteří vlastní nemovitosti a těch, kteří chtějí kvalitně bydlet.

Michal Hrbatý

CEO

Jedno je jisté – trend nájemního bydlení je na vzestupu. Mou vizí je proto i nadále posilovat pozici leadera a inovátora v oblasti pronájmů a vytvářet služby, ze kterých budou naši klienti dlouhodobě benefitovat.

Robert Johnson

Head of Marketing and Growth

Příležitostí na trhu pronájmů je stále mnoho. Baví mě kombinovat technologie a data, které pomáhají příležitosti proměnit v hmatatelný přínos pro pronajímatele a nájemce.

Pojďte s námi psát příběh UlovDomov.cz

V UlovDomov.cz věříme, že domov je víc než jen čtyři stěny. Proto společně pracujeme na projektu, který dává smysl. Pojďte na tom stavět s námi.