HomeVolné bytyBrno

1+kk, Brno – Královo Pole – Slovinská, 13900 / měsíc,/ month, 23 m2

Údaje k bytu

Adresa:
Slovinská
 – 
Královo Pole
 – 
Brno
Dispozice:
1+kk
Cena: 
13900
 / měsíc
Poznámka k ceně:
vratná jistota, náklady na bydlení 3 109 Kč, poplatek za podnájem
Výměra: 
23
 m2
Vybavení: 
Plně
K nastěhování: 
Ihned
Další vybavení: 
Energetická náročnost: 
G - (neuvedeno)

Apartment details

Adress:
Slovinská
 – 
Královo Pole
 – 
Brno
Layout:
1+kk
Rent:
13900
 / month
Price note:
refundable deposit, utilities 3 109 CZK, sublease fee
Size:
23
 m2
Furnishings:
Fully furnished
Ready for move-in:
Immediately
Additional equipment:
Energy label:
G - (Unknown)

Popis bytu

Description

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásně zrekonstruovaný byt 1+kk v oblíbené lokalitě Královo Pole, na ulici Slovinská v Brně. Byt o celkové výměře 23 m² se nachází ve 4. podlaží cihlového domu a je ideální pro jednotlivce nebo pár hledající moderní a pohodlné bydlení.

Byt je plně vybavený a připravený k okamžitému nastěhování. Kuchyně je vybavena lednicí, myčkou, elektrickou troubou, varnou deskou a kávovarem. V obývací části najdete rozkládací pohovku vhodnou ke spaní, konferenční stůl a bar se stoličkami, což vytváří příjemné prostředí pro odpočinek i práci. V chodbě je umístěna šatní skříň s dostatečným úložným prostorem.

Moderní koupelna je zařízena sprchovým koutem, umyvadlem a zrcadlem s podsvícením, přičemž toaleta je součástí koupelny. K dispozici je také kombinovaná pračka se sušickou.

K dispozici je prostorný sklep o velikosti 5 m². Ve vnitrobloku se nachází soukromá zahrada, jen pro obyvatele domu, poskytující ideální místo nejen pro letní relaxaci.

Pohodlné parkování v docházkové vzdálenosti od domu.

Lokalita Královo Pole, konkrétně ulice Slovinská, nabízí skvělou dostupnost veškeré občanské vybavenosti. V docházkové vzdálenosti najdete restaurace, jako je U 3 opic či Amici bistro, supermarket Lidl, základní a mateřskou školu, lékárnu a další. Jen pět minut chůze od domu se nachází autobusová a tramvajová zastávka Husitská, což zajišťuje rychlou a pohodlnou dopravu do centra města.

Byt je volný k okamžitému nastěhování a domácí mazlíčci jsou povoleni po předchozí dohodě.

Uvedena energetická třída: C

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, která vám zajistí bezstarostné bydlení za férových podmínek. Když se něco přihodí, jsou k dispozici správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, nastavením plateb a zajistíme speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi a užijte si život v pohodlném a moderním bytě na ulici Slovinská v Brně!
For long-term rent, we offer a beautifully renovated 1+kk apartment in the popular area of Královo Pole, on Slovinská Street in Brno. The apartment, with a total area of 23 m², is located on the 4th floor of a brick building and is ideal for individuals or couples seeking modern and comfortable living.

The apartment is fully furnished and ready for immediate move-in. The kitchen is equipped with a refrigerator, dishwasher, electric oven, cooktop, and coffee maker. In the living area, you will find a sofa bed suitable for sleeping, a coffee table, and a bar with stools, creating a pleasant environment for relaxation and work. The hallway features a wardrobe with ample storage space.

The modern bathroom is equipped with a shower, sink, and backlit mirror, with the toilet being part of the bathroom. A combined washer and dryer is also available.

A spacious 5 m² cellar is available for use. In the courtyard, there is a private garden for the residents of the building, providing an ideal place for summer relaxation.

Convenient parking is available within walking distance from the building.

The location of Královo Pole, specifically Slovinská Street, offers excellent access to all amenities. Within walking distance, you will find restaurants such as U 3 opic or Amici bistro, a Lidl supermarket, primary and nursery schools, a pharmacy, and more. The Husitská bus and tram stop is just a five-minute walk from the building, ensuring quick and easy transportation to the city center.

The apartment is available for immediate move-in, and pets are allowed by prior arrangement.

The listed energy category is C.

The apartment is rented by Ideální nájemce - a service that ensures worry-free living under fair conditions. If something happens, managers are available to resolve any issues with you. We assist with all administration, payment setups, and provide special insurance. Come live with us and enjoy life in a comfortable and modern apartment on Slovinská Street in Brno!

Mám zájem o prohlídku

Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc.

Úspěšně odesláno, děkujeme za váš zájem

Během 1 až 2 pracovních dní se vám ozve naše klientská podpora nebo obchodní zástupce a domluví se s vámi na datu a čase prohlídky bytu.

Další volné byty

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud by problém přetrvával, prosím kontaktujte nás.

I'm interested in a viewing

Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.

Here we go, thank you for your interest.

Our client support or sales representative will be in touch within 1 to 2 business days to arrange the date and time of the apartment viewing.

Let’s see more apartments

Something went wrong

Please try sending the form again. If the error persists, please contact us.

Lokalita

Location

Proč bydlet s námi?

Klientská podpora 24/7

K dispozici je vám nepřetržitá klientská podpora a asistence našich správců. Poradíme a pomůžeme vám s opravami i dalšími požadavky.

Spolehlivé pojištění

Větší domácí pohodu vám zajistí správné pojištění. Automaticky pro vás sjednáme speciální pojištění domácnosti a odpovědnosti.

Výhodnější internet

Pečujeme o více než 1 700 bytů a dokážeme pro vás tak vyjednat lepší cenové podmínky pro balíčky internetových a televizních služeb.

Bydlení pod palcem

Díky online klientské zóně máte o svém bydlení stále přehled. Najdete tam i praktický formulář pro snadné a rychlé nahlášení požadavků.

Přehled o platbách

Každý měsíc obdržíte e-mailem přehled plateb. V klientské zóně najdete informace o podnájemném i zálohách na služby a energie.

Why rent with us?

24/7 customer support

We offer 24/7 customer support and a comprehensive property management assistance. Whatever the question or issue, don’t hesitate to contact us.

Reliable insurance

Nothing brings about peace of mind like a solid insurance plan. That’s why we automatically arrange home and liability insurance for all our tenants.

Internet & TV bundles

Since we manage more than 1,450 apartments, we can secure better pricing for internet and TV bundles. This benefit will be yours to enjoy.

Online client zone

The apartment is at your fingertips, thanks to your personal client zone. Reporting a repair or submitting a request has never been easier.

Payment overview

Every month, we'll email you a billing overview. You'll find further information about payments and utility deposits in your client zone.

Rent discount

Know someone who's looking for a new place? Refer them to us and both you and your friend get CZK 1,000 off one rent payment. Talk about win-win.

Bydlet s námi se vyplatí

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Petr Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

How is renting with us?

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail, údaje o bytu, který pronajímáte, nebo údaje související s náborem pracovníků) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Lazaretní 925/9, 615 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, nebo za účelem náboru nových zaměstnanců, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.