HomeVolné bytyPraha

2+kk, Jesenice – Jesenice – Cedrová, 19900 / měsíc,/ month, 69 m2

Údaje k bytu

Adresa:
Cedrová
 – 
Jesenice
 – 
Jesenice
Dispozice:
2+kk
Cena: 
19900
 / měsíc
Poznámka k ceně:
vratná jistota, náklady na bydlení 4500, poplatek za podnájem
Výměra: 
69
 m2
Vybavení: 
Částečně
K nastěhování: 
Ihned
Další vybavení: 
Balkón, Garáž
Energetická náročnost: 
C - Úsporná

Apartment details

Adress:
Cedrová
 – 
Jesenice
 – 
Jesenice
Layout:
2+kk
Rent:
19900
 / month
Price note:
refundable deposit, utilities 4500 czk, sublease fee
Size:
69
 m2
Furnishings:
Partially furnished
Ready for move-in:
Immediately
Additional equipment:
Balcony, Garage
Energy label:
C - Efficient

Popis bytu

Description

Vítejte v prostorném a příjemném bytě, který nabízíme k dlouhodobému podnájmu v oblíbené a klidné lokalitě Jesenice. Tento moderní byt o dispozici 2+kk se nachází ve třetím patře. K bytu patří také balkon a samozřejmostí je i garážové stání.

Byt se nachází v projektu Byty Yesenice, který je známý svou kvalitou a péčí o detaily dokončený teprve před 7 lety.

Interiér bytu je nevybavený, což vám poskytuje možnost přizpůsobit si prostor podle svých představ. Kuchyně je vybavena elektrickou troubou, varnou deskou a digestoří. Obývací část a ložnice jsou připraveny na vaši vlastní kreativitu při zařizování. V koupelně se nachází sprchový kout a samostatná toaleta zajišťuje vaše soukromí. V bytě se také nachází šatna a vestavná skříň, které vám poskytují dostatek úložného prostoru.

Okolí bytu nabízí skvělou infrastrukturu pro váš pohodlný život. Můžete využívat restaurací, supermarketů jako Billa, Albert a Lidl a máte také snadný přístup ke školám, mateřským školám, lékárně a dalším obchodům. Autobusová zastávka Jesenice je vzdálená pouze sedm minut chůze od domu, což zajišťuje pohodlnou dopravní dostupnost.

Jesenice se nachází těsně za Prahou a poskytuje vám výhodu klidného bydlení s pohodlnou dostupností do hlavního města. Můžete si užívat výhod velkoměsta a zároveň se těšit na klid a relaxaci, kterou vám Jesenice poskytují.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a pronajměte si tento byt, který vám poskytne pohodlné a moderní bydlení v blízkosti Prahy.

Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků. .
Byt je volný k nastěhování od ihned.

Energetická kategorie C.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
Welcome to a spacious and pleasant apartment, which we offer for long-term sublease in a popular and quiet area of Jesenice. This modern 2 bedroom apartment is located on the third floor. The apartment also has a balcony and of course a garage parking space.

The apartment is located in the project Byty Yesenice, which is known for its quality and attention to detail completed only 7 years ago.

The interior of the apartment is unfurnished, giving you the opportunity to customize the space to your liking. The kitchen is equipped with an electric oven, hob and extractor hood. The living area and bedroom are ready for your own creativity in furnishing. The bathroom has a shower and a separate toilet ensures your privacy. The apartment also has a walk-in closet and built-in wardrobe, providing you with plenty of storage space.

The surrounding area of the apartment offers great infrastructure for your comfortable living. You can enjoy restaurants, supermarkets such as Billa, Albert and Lidl and you also have easy access to schools, kindergartens, pharmacy and other shops. The Jesenice bus stop is only a seven-minute walk from the house, ensuring convenient transport accessibility.

Jesenice is located just outside of Prague, giving you the advantage of quiet living with convenient access to the capital. You can enjoy the benefits of the big city while enjoying the peace and relaxation that Jesenice provides.

Don't miss this great opportunity and rent this apartment that will provide you with comfortable and modern living close to Prague.

The owner prefers applicants without pets. .
The apartment is free to move in from immediately.

Energy category C.

The apartment is rented by Ideal Tenant - a service with which you will live carefree and on fair terms. If something happens, there are caretakers who will sort everything out with you. We'll help with all the paperwork, setting up payments and arranging special insurance for you. Come live with us!

Mám zájem o prohlídku

Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc.

Úspěšně odesláno, děkujeme za váš zájem

Během 1 až 2 pracovních dní se vám ozve naše klientská podpora nebo obchodní zástupce a domluví se s vámi na datu a čase prohlídky bytu.

Další volné byty

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud by problém přetrvával, prosím kontaktujte nás.

I'm interested in a viewing

Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.

Here we go, thank you for your interest.

Our client support or sales representative will be in touch within 1 to 2 business days to arrange the date and time of the apartment viewing.

Let’s see more apartments

Something went wrong

Please try sending the form again. If the error persists, please contact us.

Lokalita

Location

Proč bydlet s námi?

Klientská podpora 24/7

K dispozici je vám nepřetržitá klientská podpora a asistence našich správců. Poradíme a pomůžeme vám s opravami i dalšími požadavky.

Spolehlivé pojištění

Větší domácí pohodu vám zajistí správné pojištění. Automaticky pro vás sjednáme speciální pojištění domácnosti a odpovědnosti.

Výhodnější internet

Pečujeme o více než 1 700 bytů a dokážeme pro vás tak vyjednat lepší cenové podmínky pro balíčky internetových a televizních služeb.

Bydlení pod palcem

Díky online klientské zóně máte o svém bydlení stále přehled. Najdete tam i praktický formulář pro snadné a rychlé nahlášení požadavků.

Přehled o platbách

Každý měsíc obdržíte e-mailem přehled plateb. V klientské zóně najdete informace o podnájemném i zálohách na služby a energie.

Sleva z podnájmu

Víte o někom, kdo hledá bydlení? Doporučte nám jej a získejte pro vás i vašeho známého jednorázovou slevu 1 000 Kč na podnájemném.

Why rent with us?

24/7 customer support

We offer 24/7 customer support and a comprehensive property management assistance. Whatever the question or issue, don’t hesitate to contact us.

Reliable insurance

Nothing brings about peace of mind like a solid insurance plan. That’s why we automatically arrange home and liability insurance for all our tenants.

Internet & TV bundles

Since we manage more than 1,450 apartments, we can secure better pricing for internet and TV bundles. This benefit will be yours to enjoy.

Online client zone

The apartment is at your fingertips, thanks to your personal client zone. Reporting a repair or submitting a request has never been easier.

Payment overview

Every month, we'll email you a billing overview. You'll find further information about payments and utility deposits in your client zone.

Rent discount

Know someone who's looking for a new place? Refer them to us and both you and your friend get CZK 1,000 off one rent payment. Talk about win-win.

Bydlet s námi se vyplatí

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Petr Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

How is renting with us?

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail, údaje o bytu, který pronajímáte, nebo údaje související s náborem pracovníků) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Lazaretní 925/9, 615 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, nebo za účelem náboru nových zaměstnanců, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.