2+kk, Klecany – Klecany – Nám. Třebízského, 14900 / měsíc,/ month, 80 m2

Údaje k bytu

Adresa:
Nám. Třebízského
 – 
Klecany
 – 
Klecany
Dispozice:
2+kk
Cena: 
14900
 / měsíc
Poznámka k ceně:
vratná jistota 14 900 Kč, poplatky za služby 2 200 Kč, byt se nabízí bez provize
Výměra: 
80
 m2
Vybavení: 
Částečně
K nastěhování: 
Ihned
Další vybavení: 
Balkón, Parkovací místo
Energetická náročnost: 
G - (neuvedeno)

Apartment details

Adress:
Nám. Třebízského
 – 
Klecany
 – 
Klecany
Layout:
2+kk
Rent:
14900
 / month
Price note:
refundable deposit 14 900 CZK, utilities 2 200 CZK, no commission fee
Size:
80
 m2
Furnishings:
Partially furnished
Ready for move-in:
Immediately
Additional equipment:
Balcony, Parking spot
Energy label:
G - (Unknown)

Popis bytu

Description

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-eunw8

Hledám spolehlivé nájemníky pro dlouhodobý pronájem, ideálně na 2 nebo více let do bytu 2+KK v Klecanech u Prahy. Byt se nachází ve druhém, nejvyšším, poschodí menšího cihlového domu.

Tvoří ho dva pokoje, každý o velikosti 30 metrů, chodba a koupelna. V kuchyni najdeme kromě linky a velkého jídelního stolu také pohodlnou pracovnu. Druhá místnost je z poloviny prakticky přepažena příčkou, která odděluje ložnici a obývací část. Z každého pokoje je samostatný vstup na terasu, která je vedena po celé délce bytu. WC se nachází v menší koupelně společně se sprchovým koutem.

Byt je částečně zařízený, obsahuje kuchyňskou linku, stůl, nábytek a vybavení pracovny, knihovnu a skříně. Nábytek je možné po domluvě vyklidit, pokud by nájemník preferoval vybavit vlastním nábytkem nebo si plánoval pořídit jiný.

Aktuálně je již byt volný, připraven k nastěhovaní novým nájemníkem.

Měsíční nájemné 14 900 Kč + 2 200 Kč poplatky při užívání bytu dvěma dospělými osobami. Smlouvy na dodávky elektrické energie a internet budou převedené na nového nájemníka.

Byt se nachází v centru obce Klecany, která nabízí klidné a pohodlné bydlení s veškerou
občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti. Pro nákupy lze využít místní obchody,
prodejna potravin je umístěna přímo v domě. Nebo je možné využít OC Letňany, které je vzdáleno cca 20 minut jízdy autem. K bytu náleží jedno parkovací stání umístěné ve dvoře za závorou, další možnost parkování je na veřejném parkovišti před domem. Pro spojení do Prahy lze využít také MHD, zastávka autobusu se nachází 70 metrů od bytu a cesta na metro C Kobylisy Vám zabere 25 minut.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemám k dispozici PENB.
Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
inbyty.cz/byt-eunw8-en

I am looking for reliable tenants for long-term rent, ideally for 2 or more years in a 2 + KK apartment in Klecany near Prague. The apartment is located on the second, highest, floor of a smaller brick house.

It consists of two rooms, each measuring 30 meters, a hallway and a bathroom. In the kitchen, in addition to the line and a large dining table, we also find a comfortable study. The second room is half divided by a partition, which separates the bedroom and living room. Each room has a separate entrance to the terrace, which runs along the entire length of the apartment. The toilet is located in a smaller bathroom with a shower.

The apartment is partially furnished, contains a kitchen, desk, furniture and study equipment, library and wardrobes. The furniture can be vacated by arrangement if the tenant would prefer to equip his own furniture or plan to buy another one.

Currently, the apartment is vacant, ready to move into a new tenant.

Monthly rent CZK 15,900 + CZK 2,200 utilities for the use of the apartment by two adults. Contracts for the supply of electricity and internet will be transferred to the new tenant.

The apartment is located in the center of Klecany, which offers quiet and comfortable living with everything
civic amenities within walking distance. Local shops can be used for shopping,
the grocery store is located directly in the house. Or it is possible to use OC Letňany, which is about 20 minutes away by car. The apartment has one parking space located in the yard behind the barrier, another possibility of parking is in a public parking lot in front of the house. You can also use public transport to connect to Prague, the bus stop is located 70 meters from the apartment and the journey to metro C Kobylisy will take you 25 minutes.

Mám zájem o prohlídku

Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc.

Úspěšně odesláno, děkujeme za váš zájem

Během 1 až 2 pracovních dní se vám ozve naše klientská podpora nebo obchodní zástupce a domluví se s vámi na datu a čase prohlídky bytu.

Další volné byty

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud by problém přetrvával, prosím kontaktujte nás.

I'm interested in a viewing

Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.

Here we go, thank you for your interest.

Our client support or sales representative will be in touch within 1 to 2 business days to arrange the date and time of the apartment viewing.

Let’s see more apartments

Something went wrong

Please try sending the form again. If the error persists, please contact us.

Lokalita

Location

Proč bydlet s námi?

Klientská podpora 24/7

K dispozici je vám nepřetržitá klientská podpora a asistence našich správců. Poradíme a pomůžeme vám s opravami i dalšími požadavky.

Spolehlivé pojištění

Větší domácí pohodu vám zajistí správné pojištění. Automaticky pro vás sjednáme speciální pojištění domácnosti a odpovědnosti.

Výhodnější internet

Pečujeme o více než 1 450 bytů a dokážeme pro vás tak vyjednat lepší cenové podmínky pro balíčky internetových a televizních služeb.

Bydlení pod palcem

Díky online klientské zóně máte o svém bydlení stále přehled. Najdete tam i praktický formulář pro snadné a rychlé nahlášení požadavků.

Přehled o platbách

Každý měsíc obdržíte e-mailem přehled plateb. V klientské zóně najdete informace o podnájemném i zálohách na služby a energie.

Sleva z podnájmu

Víte o někom, kdo hledá bydlení? Doporučte nám jej a získejte pro vás i vašeho známého jednorázovou slevu 1 000 Kč na podnájemném.

Why rent with us?

24/7 customer support

We offer 24/7 customer support and a comprehensive property management assistance. Whatever the question or issue, don’t hesitate to contact us.

Reliable insurance

Nothing brings about peace of mind like a solid insurance plan. That’s why we automatically arrange home and liability insurance for all our tenants.

Internet & TV bundles

Since we manage more than 1,450 apartments, we can secure better pricing for internet and TV bundles. This benefit will be yours to enjoy.

Online client zone

The apartment is at your fingertips, thanks to your personal client zone. Reporting a repair or submitting a request has never been easier.

Payment overview

Every month, we'll email you a billing overview. You'll find further information about payments and utility deposits in your client zone.

Rent discount

Know someone who's looking for a new place? Refer them to us and both you and your friend get CZK 1,000 off one rent payment. Talk about win-win.

Bydlet s námi se vyplatí

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

How is renting with us?

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail a údaje o bytu, který pronajímáte) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti realitního trhu a nájemního bydlení a s exkluzivními nabídkami nemovitostí v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Novinky zasíláme maximálně jednou za 14 dní.

Svůj souhlas se zasíláním newsletterů a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat a odhlásit se prostřednictvím odkazu v každém námi zaslaném e-mailu.

Zde se seznamte s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.