HomeVolné bytyPraha

2+kk, Praha – Hodkovičky – Pod lysinami, 18490 / měsíc,/ month, 60 m2

Údaje k bytu

Adresa:
Pod lysinami
 – 
Hodkovičky
 – 
Praha
Dispozice:
2+kk
Cena: 
18490
 / měsíc
Poznámka k ceně:
vratná jistota Kč, náklady na bydlení 5 500 Kč, poplatek za podnájem
Výměra: 
60
 m2
Vybavení: 
Plně
K nastěhování: 
1. 6. 2024
Další vybavení: 
Sklep, Balkón, Výtah
Energetická náročnost: 
G - (neuvedeno)

Apartment details

Adress:
Pod lysinami
 – 
Hodkovičky
 – 
Praha
Layout:
2+kk
Rent:
18490
 / month
Price note:
refundable deposit CZK, utilities 5 500 CZK, sublease fee
Size:
60
 m2
Furnishings:
Fully furnished
Ready for move-in:
2024-06-01
Additional equipment:
Cellar, Balcony, Elevator
Energy label:
G - (Unknown)

Popis bytu

Description

K dlouhodobému pronájmu nabízíme krásný byt 2+kk o celkové ploše 60 metrů čtverečních, nacházející se v prvním patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží prostorný balkon velikosti 7 metrů a sklep velikost 3,5 metrů.

Byt se nabízený vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje sklokeramickou deskou s designovou digestoří, dále pak vestavěnou elektrickou troubou, myčkou a lednicí s mrazákem. Kuchyně nabízí dostatek úložného místa i praktický jídelní stůl. Z kuchyňského koutu vidíme na obývací část s pohovkou, taburetkem, poličkou, TV stolkem a samotnou TV na stěně. Z této místnosti je vstup na balkon. Z předsíně se dále dostaneme do koupelny s vanou, umyvadlem a zrcadlem, spolu s pračkou, žebříkem a policovým systémem. Další oddělenou místností je samostatná toaleta rovněž s policovým systémem i malým umyvadlem. Součástí předsíně je i šikovná úložna komora s úložnými prostory a vysavačem. V koupelně, toaletě i komoře je stropní odsávání pro eliminaci vlhkosti. Poslední důležitou místností je ložnice, nabízena nezařízená až na prostornou bílou šatní skříň.

Velkou výhodou tohoto bydlení je uzavřený objekt s dětským oploceným hřištěm, ale také dostupná lokalita v blízkosti MHD, sportovní vyžití a příroda v okolí.

Byt je volný k nastěhování od 1.6.2024. Uvedená částka poplatků je včetně domovních služeb, energií a pojištění bytu. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
For long-term offer, we offer a new and beautiful apartment 2 + kk with a total area of ​​60 square meters, which are located on the first floor of a brick building with an elevator. The apartment has a spacious balcony of 7 meters and a cellar of 3.5 meters.

The apartment is offered equipped. The modern kitchen works with a ceramic hob with a design hood, as well as a built-in electric oven, dishwasher and refrigerator with freezer. The kitchen offers sufficient storage space and a practical dining table. From the kitchenette we can see the kitchen area with sofa, stool, shelf, TV table and the TV itself on the wall. From this room there is access to the balcony. From the hall we get to the bathroom with bath, sink and mirror, along with washing machine, ladder and shelf system. Other separate places are a separate toilet with a political system and a small sink. A part of the hall is also a handy storage chamber with storage spaces and a vacuum cleaner. In the bathroom, toilet and storage room there is a ceiling exhaust to eliminate moisture. The last important places in the bedroom, offered unfurnished except for a spacious white wardrobe. The equipment can be solved by agreement with the owner according to the preferences of the applicant.

The big advantage of this housing is a closed building with a children's fenced playground, but also an accessible location near public transport, sports and nature in the vicinity. The stated amount of fees includes home services, energy and apartment insurance. The owner prefers those without pets.

The apartment is free to move in from 1.6.2024.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Mám zájem o prohlídku

Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc.

Úspěšně odesláno, děkujeme za váš zájem

Během 1 až 2 pracovních dní se vám ozve naše klientská podpora nebo obchodní zástupce a domluví se s vámi na datu a čase prohlídky bytu.

Další volné byty

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud by problém přetrvával, prosím kontaktujte nás.

I'm interested in a viewing

Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.

Here we go, thank you for your interest.

Our client support or sales representative will be in touch within 1 to 2 business days to arrange the date and time of the apartment viewing.

Let’s see more apartments

Something went wrong

Please try sending the form again. If the error persists, please contact us.

Lokalita

Location

Proč bydlet s námi?

Klientská podpora 24/7

K dispozici je vám nepřetržitá klientská podpora a asistence našich správců. Poradíme a pomůžeme vám s opravami i dalšími požadavky.

Spolehlivé pojištění

Větší domácí pohodu vám zajistí správné pojištění. Automaticky pro vás sjednáme speciální pojištění domácnosti a odpovědnosti.

Výhodnější internet

Pečujeme o více než 1 700 bytů a dokážeme pro vás tak vyjednat lepší cenové podmínky pro balíčky internetových a televizních služeb.

Bydlení pod palcem

Díky online klientské zóně máte o svém bydlení stále přehled. Najdete tam i praktický formulář pro snadné a rychlé nahlášení požadavků.

Přehled o platbách

Každý měsíc obdržíte e-mailem přehled plateb. V klientské zóně najdete informace o podnájemném i zálohách na služby a energie.

Why rent with us?

24/7 customer support

We offer 24/7 customer support and a comprehensive property management assistance. Whatever the question or issue, don’t hesitate to contact us.

Reliable insurance

Nothing brings about peace of mind like a solid insurance plan. That’s why we automatically arrange home and liability insurance for all our tenants.

Internet & TV bundles

Since we manage more than 1,450 apartments, we can secure better pricing for internet and TV bundles. This benefit will be yours to enjoy.

Online client zone

The apartment is at your fingertips, thanks to your personal client zone. Reporting a repair or submitting a request has never been easier.

Payment overview

Every month, we'll email you a billing overview. You'll find further information about payments and utility deposits in your client zone.

Rent discount

Know someone who's looking for a new place? Refer them to us and both you and your friend get CZK 1,000 off one rent payment. Talk about win-win.

Bydlet s námi se vyplatí

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Petr Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

How is renting with us?

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail, údaje o bytu, který pronajímáte, nebo údaje související s náborem pracovníků) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Lazaretní 925/9, 615 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, nebo za účelem náboru nových zaměstnanců, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.