4+kk, Praha – Kobylisy – Kaňkovského, 26000 / měsíc,/ month, 84 m2

Údaje k bytu

Adresa:
Kaňkovského
 – 
Kobylisy
 – 
Praha
Dispozice:
4+kk
Cena: 
26000
 / měsíc
Poznámka k ceně:
vratná jistota, náklady na bydlení 9 000,-Kč poplatek za podnájem
Výměra: 
84
 m2
Vybavení: 
Plně
K nastěhování: 
Ihned
Další vybavení: 
Balkón, Výtah, Lodžie
Energetická náročnost: 
C - Úsporná

Apartment details

Adress:
Kaňkovského
 – 
Kobylisy
 – 
Praha
Layout:
4+kk
Rent:
26000
 / month
Price note:
refundable deposit, utilities 9 000,-Kč sublease fee
Size:
84
 m2
Furnishings:
Fully furnished
Ready for move-in:
Immediately
Additional equipment:
Balcony, Elevator, Loggia
Energy label:
C - Efficient

Popis bytu

Description

K dlouhodobému podnájmu nabízíme tento krásný, zařízený, klimatizovaný byt o dispozici 4kk s celkovou výměrou 84 m² ve velmi klidné lokalitě Kobylis.

Po tom, co výtahem vyjedete do 11. patra se Vám naskytnou úchvatné výhledy na Prahu ať už ze zasklené lodžie přímo v bytě nebo ze společné lodžie pro celé patro, na kterém se nachází celkem tři byty.

Byt se nabízí plně vybavený tak, jak jej vidíte na fotografii.

Kuchyně disponuje vestavnými spotřebiči - lednicí, myčkou, troubou, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, vinotékou a digestoří. V kuchyni je také velmi praktická, velká potravinová skříň.

Byt disponuje velkým množstvím úložného prostoru. Každý pokoj - ložnice a dva dětské pokoje mají svoji volně stojící nebo vestavěnou skříň.

Obývací část je zařízena rohovou pohovkou, komodou, knihovou a klimatizací. Součástí ložnice je postel, oblíbené křeslo "ušák" a již zmíněná šatní skříň. V jednom z dětských pokojů se nachází postýlka, kterou je ale možné z bytu odvézt, komoda a dvě skříně. ve druhém dětském pokoji je palanda a velká vestavěná skříň.

Koupelna prošla částečnou rekonstrukcí, při které byla vyměněna vana, umyvadlo, koupelnová skříňka a pračka. Toaleta je umístěna samostatně.

V okolí domu se nachází několik základních i mateřských škol, dětských hřišť, restaurací, obchodů s potravinami a poliklinika Čumpelíkova. Pro sportovní a turistické vyžití můžete využít tenisové kurty, koupaliště a rozsáhlý park Ďáblický háj, které jsou doslova za domem. Přímo před domem je autobusová zastávka "Kobyliská střelnice", ze které jste za 5 minut na metru linky C nebo tramvaji.

Byt je k dispozici IHNED.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
For long-term sublease we offer this beautiful, furnished, air-conditioned apartment of 4kk with a total area of 84 m² in a very quiet location Kobylis.

After you take the elevator up to the 11th floor, you will enjoy breathtaking views of Prague, either from the glazed loggia directly in the apartment or from the common loggia for the entire floor, on which there are a total of three apartments.

The apartment is offered fully furnished as you see it in the photo.

The kitchen has built-in appliances - refrigerator, dishwasher, oven, gas stove, microwave, wine cellar and hood. The kitchen also has a very practical, large food cupboard.

The apartment has a large amount of storage space. Each room - bedroom and two children's rooms have their own freestanding or built-in wardrobe.

The living area is furnished with a corner sofa, chest of drawers, bookcase and air conditioning. The bedroom includes a bed, the popular "ear" armchair and the aforementioned wardrobe. In one of the children's rooms there is a cot, which can be removed from the apartment, a chest of drawers and two wardrobes. In the second children's room there is a bunk bed and a large built-in wardrobe.

The bathroom has been partially renovated, during which the bathtub, sink, bathroom cabinet and washing machine were replaced. The toilet is located separately.

In the vicinity of the house there are several primary and kindergarten schools, playgrounds, restaurants, grocery stores and a polyclinic Čumpelíkova. For sports and hiking you can use tennis courts, swimming pool and extensive park Ďáblický háj, which are literally behind the house. Right in front of the house there is a bus stop "Kobyliská střelnice", from which you are in 5 minutes on the metro line C or tram.

The apartment is available IMMEDIATELY.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Mám zájem o prohlídku

Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc.

Úspěšně odesláno, děkujeme za váš zájem

Během 1 až 2 pracovních dní se vám ozve naše klientská podpora nebo obchodní zástupce a domluví se s vámi na datu a čase prohlídky bytu.

Další volné byty

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud by problém přetrvával, prosím kontaktujte nás.

I'm interested in a viewing

Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.

Here we go, thank you for your interest.

Our client support or sales representative will be in touch within 1 to 2 business days to arrange the date and time of the apartment viewing.

Let’s see more apartments

Something went wrong

Please try sending the form again. If the error persists, please contact us.

Lokalita

Location

Proč bydlet s námi?

Klientská podpora 24/7

K dispozici je vám nepřetržitá klientská podpora a asistence našich správců. Poradíme a pomůžeme vám s opravami i dalšími požadavky.

Spolehlivé pojištění

Větší domácí pohodu vám zajistí správné pojištění. Automaticky pro vás sjednáme speciální pojištění domácnosti a odpovědnosti.

Výhodnější internet

Pečujeme o více než 1 700 bytů a dokážeme pro vás tak vyjednat lepší cenové podmínky pro balíčky internetových a televizních služeb.

Bydlení pod palcem

Díky online klientské zóně máte o svém bydlení stále přehled. Najdete tam i praktický formulář pro snadné a rychlé nahlášení požadavků.

Přehled o platbách

Každý měsíc obdržíte e-mailem přehled plateb. V klientské zóně najdete informace o podnájemném i zálohách na služby a energie.

Sleva z podnájmu

Víte o někom, kdo hledá bydlení? Doporučte nám jej a získejte pro vás i vašeho známého jednorázovou slevu 1 000 Kč na podnájemném.

Why rent with us?

24/7 customer support

We offer 24/7 customer support and a comprehensive property management assistance. Whatever the question or issue, don’t hesitate to contact us.

Reliable insurance

Nothing brings about peace of mind like a solid insurance plan. That’s why we automatically arrange home and liability insurance for all our tenants.

Internet & TV bundles

Since we manage more than 1,450 apartments, we can secure better pricing for internet and TV bundles. This benefit will be yours to enjoy.

Online client zone

The apartment is at your fingertips, thanks to your personal client zone. Reporting a repair or submitting a request has never been easier.

Payment overview

Every month, we'll email you a billing overview. You'll find further information about payments and utility deposits in your client zone.

Rent discount

Know someone who's looking for a new place? Refer them to us and both you and your friend get CZK 1,000 off one rent payment. Talk about win-win.

Bydlet s námi se vyplatí

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Petr Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

How is renting with us?

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail, údaje o bytu, který pronajímáte, nebo údaje související s náborem pracovníků) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Lazaretní 925/9, 615 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, nebo za účelem náboru nových zaměstnanců, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.