Zdarma

Vzory smluv pro pronajímatele

Z vlastních zkušeností víme, jak důležité je mít správnou smlouvu o pronájmu nemovitosti. Proto pro vás náš hvězdný tým právníků připravil vzory smluv pro rok 2022. Budete tak mít absolutní jistotu, že jste na nic nezapomněli a váš majetek je chráněný.

Nájemní smlouva

Získat vzor

Výpověď smlouvy

Získat vzor

Předávací protokol

Připravujeme

Dodatek ke smlouvě

Připravujeme
Zdarma

Nájemní smlouva

Víte jak vypadá správně napsaná inflační doložka nebo jaká práva vám jako majiteli bytu přísluší? S naším vzorem nájemní smlouvy aktuálním pro rok 2022 si můžete být jisti, že neuděláte žádné začátečnické chyby. Připravily ji pro vás špičky v oboru českého nájemního práva s roky zkušeností na realitním trhu.

Na co se s naším vzorem nájemní smlouvy můžete spolehnout?

  • Aktuálnost znění smlouvy pro rok 2022
  • Tým špičkových právníků co myslí na vás
  • Maximální ochranu vašich práv
Zdarma

Výpověď nájemní smlouvy

Potřebujete uvolnit svůj byt ještě v rámci trvání pronájmu a nejste si jisti, jak na to? Naši právníci pro vás připravili vzor výpovědi nájemní smlouvy, který odpovídá současné legislativě a celý proces vám značně usnadní.


Na co se s naším vzorem výpovědi nájemní smlouvy můžete spolehnout?

  • Aktuálnost znění smlouvy pro rok 2022
  • Tým špičkových právníků co myslí na vás
  • Vzory pro nejčastější případy výpovědi

Kompletní správa pronájmu

Peníze každý měsíc a na den přesně

Čtete správně, my se s nájmem nikdy nezpozdíme. Každý měsíc vám přijde rovnou na účet a navíc máte o všem přehled v online klientské zóně.

Garantujeme stav vašeho bytu

Jak jsme byt přebrali, tak vám ho i vrátíme. Pokud se na bytě něco přihodí, zařídíme řemeslníky i opravy a vyřešíme pojistné události.

Vy si užíváte, my se staráme

Všechno kolem pronájmu vyřešíme za vás – takže opravy, vyúčtování i zabouchnuté klíče můžete jednou pro vždy hodit za hlavu.