Všechny články

3D virtuální prohlídky – (r)evoluce v pronajímání i prodeji bytů

17.11.2020
 | 
Jak pronajímat byt

Chodit na desítky prohlídek vašeho bytu je asi to poslední, co v současné situaci chcete dělat. Na druhou stranu byt nechcete nechat několik měsíců ležet ladem nebo zbytečně odkládat prodej na neurčito a přijít tak o spoustu peněz. Co kdybychom vám řekli, že existuje lepší cesta? Cesta, která vám dovolí eliminovat většinu osobních prohlídek a zároveň zvýší šanci, že vaše nemovitost najde zájemce rychleji a za lepší peníze.

3D virtuální prohlídky šetří čas i peníze

Není nic jednoduššího, než se pohodlně usadit do křesla s vědomím, že si váš byt právě detailně prohlíží desítky zájemců. Ušetříte si nejen komplikované plánování prohlídek a s ním spojené vyřizování e-mailů či telefonátů, ale následně i zbytečnou cestu a čas strávený prohlídkou. Myslíte, že 3D model nestačí k tomu, abyste si z prohlídky odnesli opravdu realistický pocit? Vyzkoušejte si to sami.

Není to ale jen o pocitu. Ve prospěch virtuálních prohlídek mluví i data. Byt podle nich zmizí z trhu snadněji, rychleji a potenciálně za více peněz. Vaše nabídka se stane zajímavější a nemovitost bude v konkurenci obyčejných inzerátů působit daleko prestižněji.

  • 3x více času stráví zájemci interakcí s nabídkou, která má virtuální prohlídku
  • 5x rychleji se prodávají nabídky s profesionálně zpracovanými 3D prohlídkami
  • 67 % nemovitostí prezentovaných kvalitními záběry se prodá za vyšší částku
  • 82 % klientů upřednostní makléře, kteří vytváří kvalitní vizuální prezentaci bytu
  • 95 % lidí se spíše ozve na inzerát bytu, který obsahuje virtuální prohlídku

U prohlídky to nekončí

Virtuální prohlídka umí v jednom balíčku vytvořit kompletní vizuální prezentaci vašeho bytu. Kromě realistické procházky bytem si jej zájemci mohou prohlédnout z ptačí perspektivy díky detailnímu půdorysu s výměrami jednotlivých místností, nebo si byt zobrazit jako 3D domeček pro panenky s průřezem jednotlivých místností. Z virtuální prohlídky vám vytvoříme také atraktivní fotografie. Vznikne tak kompletní vizuální prezentace vašeho bytu, není už třeba shánět fotografa.

Pořídili jste si chytrou ledničku nebo máte v bytě automatické žaluzie? Pomocí virtuálních štítků v prohlídce jednoduše upozorníte na jakýkoliv zlepšovák, který není na první pohled vidět. Zájemci si do prohlídky můžou přinést dokonce i virtuální metr a ověřit si, že jejich vysněná postel do ložnice padne jako ulitá.

Pronájem bez starostí

U 3D prohlídek ale nekončíme. Našim klientům poskytujeme komplexní služby, které řeší hned několik potřeb v rámci pronajímání. Kromě toho, že vám zařídíme kompletní vizuální prezentaci vaší nemovitosti, postaráme se také o vše kolem nalezení nového nájemníka.

Zdarma a nezávazně vám pronájem naceníme, a pokud si plácneme, vytvoříme pro vás virtuální prohlídku, připravíme kvalitní fotografie a sepíšeme inzerát. Nabídku vyvěsíme na všechny důležité inzertní portály, vážné a kvalitní zájemce důkladně prověříme, a následně vám pošleme jen ty nejlepší kandidáty. Pokud vás 3D virtuální prohlídky zaujaly, více informací najdete zde.

Chci zdarma nacenit pronájem >>

Chcete zjistit více o bezstarostném pronájmu?

Nechejte nám na sebe kontakt a my se vám do 24 hodin ozveme. Rádi s vámi probereme vaše potřeby a představíme výhody naší služby.

Děkujeme za zájem

Jednou za dva týdny si rozšíříte obzory v oblasti pronajímání.

Vyplnit další email

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud chyba přetrvává, kontaktujte nás přímo.

Pronajímáte za správnou cenu?

Zdarma a nezávazně vám spočítáme optimální výši nájemného.

Chcete pronajímat bez starostí a bez rizika?

O váš pronájem se postaráme od A do Z.

Tipy, rady a novinky

Za roky strávené ve světě nájemního bydlení jsme nasbírali spoustu zkušeností, o které se s vámi chceme podělit. Zároveň bedlivě sledujeme vývoj na trhu, abyste vy nemuseli. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a každý měsíc si rozšíříte obzory v oblasti pronajímání.

Děkujeme za váš zájem

Jednou za dva týdny si rozšíříte obzory v oblasti pronajímání.

Přihlásit další email

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud chyba přetrvává, kontaktujte nás přímo.