Děláme snadnější

Majitelům bytů šetříme peníze, čas i starosti. Podnájemníkům jsme vždy po ruce.

1 500

bytů v naší správě

7 miliard

hodnota portfolia bytů

4 300

spokojených klientů

Pronajímejte bez starostí a bez rizika

Bereme je totiž na sebe. Byt si od vás pronajmeme, peníze vám posíláme bez výjimky každý měsíc a pečujeme o stav bytu.

Pohodové bydlení na dosah

Jsme po ruce, ať se děje cokoliv. Svůj byt máte pod palcem díky online klientské zóně a využít můžete také výhodnější balíčky internetu a TV.

Kolik vám vynese bezstarostný pronájem?

Za kolik budete pronájem inzerovat?

15 000

Víte, kolik si reálně odnesete?

11 500
na vlastní pěst
Proč tak málo?
13 500
s Ideálním nájemcem
Chci pronajímat výhodněji

Postaráme se o váš pronájem od A do Z

Peníze každý měsíc a na den přesně

Čtete správně, my se s nájmem nikdy nezpozdíme. Každý měsíc vám přijde rovnou na účet a navíc máte o všem přehled v online klientské zóně.

Garantujeme stav vašeho bytu

Jak jsme byt přebrali, tak vám ho i vrátíme. Pokud se na bytě něco přihodí, zařídíme řemeslníky i opravy a vyřešíme pojistné události.

Vy si užíváte, my se staráme

Všechno kolem pronájmu vyřešíme za vás – takže opravy, vyúčtování i zabouchnuté klíče můžete jednou pro vždy hodit za hlavu.

My jsme váš nájemník – doslova ideální

Vy pronajímáte byt nám, my pak prověřeným podnájemníkům. Neřešíte inzerci, prohlídky ani neobsazenost. Veškeré požadavky vyřídíme za vás.

Neplatiče můžete pustit z hlavy

Bereme si je na starost. Vám nájemné chodí dál, jako by se nechumelilo. S případnými neplatiči si poradí naše specializované právní oddělení.

Zbavte se rizik a uvolněte si ruce

Pronajímatelům šetříme v průměru 60 hodin ročně a k tomu alespoň 5 šedých vlasů každý měsíc. S námi je pronájem bez starostí opravdu možný.

Bezstarostný pronájem, spokojený klient

Se službou Ideálního nájemce jsem velice spokojen. V podstatě nic neřeším, jen důležitá rozhodnutí, všechno ostatní řeší, eviduje a zajišťuje tým Ideálního nájemce. Postupem času také vnímám jednoznačnou progresi v neustálém zlepšování služeb.

Jakub Janda, majitel bytu

Pan Jahelka z Ideálního nájemce je vždy připravený pomoci, jednání je rychlé, efektivní a bezproblémové. Díky službě dostávám každý měsíc peníze a o nic se nestarám, občas podepíšu nějaké papíry pro pojišťovnu, pokud se něco rozbije. Mnohem lepší, než kdybych například sama řešila neplatiče. Rozhodně doporučuji.

Veronika Zemanová, majitelka bytu

Oceňuji profesionální a otevřený přístup, rychlou komunikaci a flexibilitu celého týmu společnosti. Služby doporučuji všem, kdo chtějí ušetřit čas spojený se správou nájemního vztahu a učinit z pronajímání nemovitosti pasivní příjem v pravém slova smyslu.

Stanislav Roušar, majitel bytu

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem

Jakub Ševčík, podnájemník

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc -- např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt -- nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální", moc děkujeme.

Tomáš Masopust, podnájemník

Víte o někom, kdo by uvítal pomoc s pronajímáním?

Dejte nám vědět, o zbytek se postaráme. Pokud si s vaším známým plácneme, jako poděkování od nás dostanete odměnu 5 000 Kč.

Pronajímání není žádný med

S pronajímáním bytu se pojí spousta pravidelných i nárazových činností. Zamysleli jste se někdy, kolik času starostmi kolem pronajímání skutečně strávíte? Průměrně se jedná o 60 hodin ročně. Pro představu, to je jeden a půl pracovního týdne – neboli týden a půl, který byste mohli strávit jinak, po svém.

A to ani nemluvíme o tom, na kolik vás mohou vyjít rizika spojená s pronajímáním, ať už se jedná o finanční ztrátu v souvislosti s neplatiči a neobsazeností nebo o ušlý zisk v případě, že byt zeje prázdnotou kvůli opravám. Všechna tato rizika a starosti na sebe bereme my, abyste si mohli užívat jistý a stabilní příjem z pronájmu.

Pronajměte byt výhodněji

Společně probereme, jak co nejlépe pronajmout vaši nemovitost.

Výborně, odesláno

Ozveme se vám během jednoho až dvou dní. Mezitím můžete mrknout, jak vám Ideální nájemce ušetří čas, peníze i starosti.

To mě zajímá

Něco se pokazilo